fbpx

Oferta dla Biznesu

Oferta dla Biznesu

Do kogo skierowana jest Nasza Oferta

Nasi Klienci

Nasza Oferta dla Biznesu skierowana jest do wszystkich polskich i zagranicznych przedsiębiorców i pracowników sfery biznesowej. W naszej ofercie każdy przedstawiciel małego, średniego i dużego biznesu znajdzie interesującą go usługę transportową, spedycyjną, czy logistyczną. Oczywiście rodzaj, czas, forma, stopień wykonania usługi zależą od potrzeb Klienta, które warunkuje przede wszystkim wielkość i specyfika jego branży oraz poszukiwana usługa. W związku z tym inne rozwiązania dedykujemy poszczególnym grupom przedsiębiorców. Staramy się naszymi usługami jak najbardziej przyczyniać się do wzrostu i rozwoju biznesów Naszych Klientów. Chcemy, aby Nasi Klienci postrzegali nas jako partnerów w kompleksowym dostarczaniu usług z zakresu szerokopojetego transportu, spedycji i logistyki.

Nasze usługi

Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości usług za najbardziej optymalną cenę. Staramy się, aby nasze usługi wyprzedzały oczekiwania klienta, pokrywały się z obietnicami i zapewniały wartość dodaną. Dajemy z Siebie wszystko, gdyż wierzymy że w ten sposób razem z Klientem budujemy wspólną drogę do sukcesu. Świadczymy usługi:

 • przed- i po- zakupowe,
 • transportowe,
 • spedycyjne,
 • logistyczne,
 • celne i około celne,
 • magazynowe,
 • konfekcjonowanie,
 • dystrybucja,
 • obsługa e-commerce,
 • doradztwo branżowe.

Na życzenie Naszych Klientów jesteśmy w stanie dostarczyć również usługi dotychczas przez nas nie świadczone, gdyż interes Klienta jest dla nas najważniejszy.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji

Na tle konkurencji wyróżniają nas przede wszystkim postawienie na:

 1. Kompleksowość oferty posiadamy pełen wachlarz potrzebnych każdemu Klientowi usług branżowych.
 2. Znakomita Obsługa Klienta – otwarta na komunikację, problemy klienta i wciąż szkoląc się grupa spedytorów.
 3. Innowacyjność rozwiązań – zawsze podążamy za trendami i wykorzystujemy najnowsze branżowe rozwiązania technologiczne.
 4. Rzetelność – współpracujemy tylko ze sprawdzonymi wykonawcami, posiadamy wszystkie stosowne uprawnienia i certyfikaty, 
 5. Profesjonalizm – pozostajemy w kontakcie z klientem na każdym etapie realizacji zamówienia reagując na każdy powstający problem
 6. Bezpieczeństwo – korzystamy z pewnych rozwiązań, oferujemy dodatkowe ubezpieczenia ładunku, posiadamy stosowne ubezpiecznia
 7. Elastyczność – ofertę dopasujemy do potrzeb i wymagań klienta, nawet tych przez niego nieprzewidzianych, tak aby wypełnić podjęte zobowiązania.
 8. Wartość dodana – dostarczane przez nas usługi zawsze swą łączną wartością przekraczają pierwotne zamówienie.

Kontakt do Naszego Biura Obsługi Klienta >> formularz klienta <<

ZNACZNIKI: Oferta dla Biznesu > Nasze Usługi dla Biznesu > Promocje dla Biznesu