fbpx

Dlaczego my?

Dlaczego wybrać spedytora Prawdziwy Spedytor?

Czytając poniższy tekst mogą się Państwo dowiedzieć co wyróżnia naszą firmę spośród innych i dlaczego warto wybrać nasze usługi spedycyjne spośród innych?

Co wyróżnia naszą firmę?

U podstaw działalności Naszej firmy leży przestrzeganie kilku bardzo istotnych wartości. Należą do nich:

 • Kompleksowość
 • Obsługa
 • Innowacyjność
 • Bezpieczeństwo
 • Rzetelność i Profesjonalizm
 • Elastyczność
 • Wartość dodatkowa

Odpowiedni dobór powyższych wartości oraz zastosowanie w działaniu sprawiają, iż warto nam zaufać i powierzyć prowadzenie swoich usług. Jak nikt na rynku zapewnimy Ci najlepszy serwis z zakresu spedycji, transportu, usług celnych, dystrybucji, magazynowania, czy szeroko pojętej logistyki.

Stawiamy na kompleksowość

Naszym celem jest kompleksowa obsługa klienta, zaczynając od czynności poprzedzające wykonanie usługi, działania w trakcie, a na aktywności po zleceniu kończąc. Chcemy być postrzegani przez swoich Klientów jako integrator usług spedycyjnych i logistycznych. Zajmujemy się pełnym, skrojonym na indywidualną miarę Klienta, wachlarzem usług spedycyjnych w każdym zakątku świata.

Klient dostaje jednego dostawę usług spedycyjnych. W ten sposób oszczędza swój czas i energię. Otrzymuje lepszą możliwość nadzoru nad wykonaniem usługi i kontroli kosztów. Całość prac związanych z usługą spoczywa na nas. Dzięki temu klient może skupić na rozwoju ważniejszych części swojego biznesu. Stworzyliśmy unikalną Formułę Rozliczeń Po Kosztach, którą gwarantuje najlepsze i najtańsze rozwiązanie w zakresie obsługi logistycznej oraz pełny outsourcing usług logistycznych.

Stawiamy na obsługę

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w spedycji wiemy, iż dla każdego z Naszych Klientów najważniejsza jest wysoka jakość obsługi jaką otrzymuje z naszej strony. Na rynku istnieje wiele firm dostarczających podobne do nas usługi, lecz nieliczne tak jak my stawiają na odpowiednio dobrą jakość obsługi klienta. Niezależnie od tego, czy nasz Kllient chce przewieść z nami jedną, małą przesyłkę, czy kolejny już duży transport ciężkich ładunków zawsze zostanie obsłużony z najwyższą uwagą i starannością.

W naszej Obsłudze Klienta kładziemy nacisk na:

 • Nieustanne usprawnianie szybkości naszych działań.
 • Stałe szukanie nowych dostawców.
 • Upraszczanie procesów i dokumentacji.
 • Wdrażanie pro-klienckich rozwiązań IT.
 • Kontakt z tylko z jedną osobą prowadzącą twoją usługę.
 • Przestrzeganie kodeks dobrych praktyk spedycyjnych.
 • Kultywowanie zasad programu Rzetelna Firma
 • W razie podpisu stałego zlecenia lub umowy uproszczenie kontaktów, czyli załatwianie spraw telefonem i e-mailem.

Stawiamy na innowacje

W dzisiejszych czasach niezależnie od obszaru gospodarki stagnacja oznacza śmierć biznesu. W branży w której ruch, aktywność, przemieszczanie się jest istotą biznesu brak rozwoju jest szczególnie dotkliwy. Dlatego też, w naszej firmie stawiamy na nieustanny rozwój naszego biznesu i ciągłe podnoszenie poprzeczki naszych usług. Staramy się, aby słowo innowacyjność nie było tylko pustym sloganem, lecz aktywną składową naszych działań biznesowych.

Jako firma spedycyjna z aspiracjami podążamy za najnowszymi trendami i rozwiązaniami technologicznymi które pozwolą zdobyć nam przewagę konkurencyjną dla Naszych Klientów. Chcemy do każdego każdego klienta podchodzić na świeżo, traktując go jako specjalny przypadek będącym wyjątkiem od reguły. Dzięki wiedzy zdobytej na rynkach globalnych i lokalnych zawsze udaje nam się znaleźć najbardziej optymalne i satysfakcjonujące Klienta rozwiązanie.

Stawiamy na nieustanne zdobywanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji na każdym poziomie naszej firmy. Jesteśmy dumni, iż mimo długiego doświadczenia wciąż z niegasnącą pasją uczymy się i poznajemy rynek oraz naszych Klientów. Uważamy, iż w naszej branży doświadczenie zdobyte na rynku oraz podczas pracy z klientem są ze sobą nierozerwalnie związane decydując o sukcesie lub jego braku. Nasi pracownicy wciąż uczą się nowych rzeczy, uczestniczą w szkoleniach i kursach aktywnie kształtując swoją ścieżkę wiedzy zawodowej.

Stawiamy na rzetelność i profesjonalizm

Nasi pracownicy są do dyspozycji Naszych Klientów na każdym z etapów realizacji usługi. Każdym Klientem i ładunkiem zajmujemy się z należytą rzetelnością i profesjonalizmem. Wszyscy Klienci są dla nas ważni, gdyż razem z nimi budujemy swój biznes. Wszystkie ładunki są dla nas istotne, gdyż są cegiełkami budującymi nasz trwały sukces w branży. Nie odpuszczamy jeśli przesyłka jest za mała. Nie rezygnujemy, gdy ładunek sprawia za wiele problemów. Jako profesjonaliści mierzymy się z każdą sprawą i wygrywamy ją dla Naszych Klientów.

Dbając o rzetelność i profesjonalizm naszej firmy:

 • Posiadamy wszystkie niezbędne do prowadzeni usług spedycyjnych licencje.
 • Dysponujemy aktualnymi uprawnieniami i certyfikatami kursów organizowanych m.in. przez IATA, FIATA i Polską Izbę Spedycji i Logistyki.
 • Działamy tylko z pewnymi i sprawdzonymi partnerami, przewoźnikami, agentami, armatorami, liniami lotniczymi i serwisami drogowymi.

Stawiamy na bezpieczeństwo

Praca z Naszymi Klientami nauczyła nas, iż wcale nie cena i szybkość dostawy jest najważniejsza, lecz bezpieczeństwo ładunku. Nietrudno jest dostarczyć szybko i tanio przesyłkę. Więcej komplikacji i wyzwań dostarcza szybkie, tanie i bezpieczne przewiezienie towaru. Dzięki naszemu doświadczeniu, zdobytej wiedzy i unikalnemu know-how nie stanowi to dla nas problemu. Bezpieczeństwo ładunku Klienta jest dla nas najwyższym priorytetem. Stosujemy każde możliwe rozwiązanie, aby Klient poczuł, iż powierzony nam ładunek jest bezpieczny.

Zawsze proponujemy pewne rozwiązania, rzetelnych i sprawdzonych przewoźników, pełne ubezpieczenia towarów, wsparcie przy ewentualnych reklamacjach i odszkodowaniach za straty i problemy z ładunkiem. Sprawdzamy przepisy i ograniczenia przewozowe i celne. Trzymamy rękę na pulsie wydarzeń na rynkach światowych i w branży. Jako firma spedycyjna posiadamy ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej spedytora. Ponadto oferujemy możliwość dodatkowego ubezpieczenie Cargo.

Stawiamy na elastyczność

Bezpieczeństwo i profesjonalizm w dostarczaniu usług spedycyjnych nie zdałyby egzaminu bez elastyczności w działaniu.W nieustannie zmieniającym się świecie wciąż płynących towarów i usług nie można wprowadzić stałych ram działania. Tylko elastyczność i dostosowanie się do wymagań sytuacji przynoszą w spedycji pożądane wyniki. Na każdym etapie świadczenia usług spedycyjnych przyświeca nam zasada elastyczność, zaczynając od wyceny, a na transporcie kończąc. W tej samej chwili dostosowujemy swoją ofertę do Państwa oczekiwań oraz możliwości rynkowych celem uzyskania najlepszego efektu.

Stawiamy na wartość dodatkową

I wreszcie w świadczeniu naszych usług stawiamy na dostarczeniu klientowi jak najwyższej wartości dodatkowej. Klient nawet się nie spodziewa, iż dostanie od nas wartość usługi znacznie przekracza jej wyjściową cenę. Do wartości dodatkowych, które otrzymuje Nasz Klient należą:

 • doskonalłe wyceny
 • unikalne ceny
 • znakomita obsługa
 • prostota w komunikacji
 • profesjonalne rozwiązania
 • doświadczenie w branży
 • doradztwo w decyzjach
 • wsparcie w problemach
 • oferty promocyjne
 • program lojalnościowy
 • spokój oczekiwania na efekt
Zawartość Oferty dla Klienta Indywidualnego

Zawartość Oferty dla Klienta Indywidualnego

ZNACZNIKI: Prawdzwy Spedytor > Wartości firmy > Kompleksowość > Obsługa > Innowacyjność > Bezpieczeństwo > Rzetelność i Profesjonalizm > Elastyczność > Wartość > Integrator usług spedycyjnych i logistycznych